Чим корисний корсет для корекції постави? - | ORTHOKRAINE | МЕРЕЖА ОРТОПЕДИЧНИХ САЛОНІВ

МЕРЕЖА ОРТОПЕДИЧНИХ
САЛОНІВ В ОДЕСІ

Перезвоните мне
Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.
Купити в один клік
Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.
Задати питання лікарю
Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.
Кошик
00

Корисна інформація

Чем полезен корсет для коррекции осанки?

Тримаємо спину! Як вибрати корсет для постави

«Не сутулься!» – це давнє повчання зі шкільного життя варто частіше згадувати і дорослим. Тримати спину прямою навчать коректори постави. Як їх вибрати і використовувати?
    

Без помилок!

Постійно тримати спину прямо мало кому вдається, в результаті порушується розподіл навантаження на м'язи, які утримують хребет у правильному положенні. І з часом виникають великі проблеми.

Але є помічник, який дозволяє їх уникнути, – коректор постави. Звичайно, якщо порушення зайшли вже далеко, то підбирати медичні корсажі-коректори повинен тільки лікар. У спеціальних виробів різна ступінь жорсткості, вони відрізняються по конструкції і впливу. Однак існують коректори для профілактики деформації хребта. За великим рахунком їх можна розділити на три види.

 

Як носити?

Вперше надівши навіть самий м'який коректор постави, ви будете відчувати помітний дискомфорт. Для звикання потрібно поступово збільшувати час носіння. Якщо лікар призначає ортопедичний коректор, то він же дасть вам і схему лікування. Зазвичай грудні і грудно-поперекові коректори перший тиждень пацієнти носять по 2 години на день, а потім щотижня – плюс одна година, доводячи носіння до шести годин на добу.

 

Носити коректори необхідно не менше 3–4 місяців, поки не вдасться виробити стереотип правильної постави. Потім починається «зворотний відлік» – час носіння коректора скорочується на годину в тиждень і доводиться до нуля. Якщо результат виявився гіршим від очікуваного, курс доведеться продовжити на місяць-півтора, надягаючи коректор на 3–4 години в день. Що стосується електронного коректора, його можна носити постійно, знімаючи лише на ніч і при заняттях спортом.

 

І сам не лінуйся

Навіть самий просунутий коректор – не панацея. Його носіння потрібно поєднувати з гімнастикою для м'язів спини, нерідко необхідний масаж. Корисне плавання, особливо на спині, а також заняття пілатесом.

Не забувайте і про «розвантаження» хребта. Ряд вправ можна виконувати прямо на робочому місці. Сядьте на край стільця, покладіть руки, зімкнуті в долонях, на потилицю і прогніться назад. Щоб розвантажити шийний відділ, опустіть вниз підборіддя, торкнувшись їм грудей, і повільно відведіть голову назад. Корисна вправа – бічні нахили вліво-вправо з піднятими руками, з зімкнутими долонями. Загалом, намагайтеся урізноманітнити навантаження і не забувайте тримати спину прямо.